Uczniowie i nauczyciele ZSM-E w Ełku oddali krew w ramach akcji Krewki Mechaniak

Krewki Mechaniak

Kolejny raz uczniowie  Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku włączyli się w szlachetną akcję oddawania krwi.

Uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali na terenie szkoły akcję krwiodawstwa „Krewki Mechaniak”. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów, którzy zgłosili się chętnie do udziału. Proces oddawania krwi przebiegał pod czujnym okiem wykwalifikowanych pracowników medycznych, którzy zadawali pytania dotyczące zdrowia dawców i dbali o komfort oraz bezpieczeństwo podczas procedury.

Dyrekcja szkoły wyraziła swoje wsparcie dla inicjatywy, podkreślając wagę zaangażowania społeczności szkolnej w takie działania. „Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy pokazują swoją empatię i gotowość do pomocy innym poprzez udział w akcji oddawania krwi. To ważny krok w budowaniu świadomości społecznej i wzmocnieniu więzi w naszej szkole”

Akcja oddawania krwi w szkole to nie tylko akt solidarności, lecz również edukacja młodych ludzi w kwestii odpowiedzialności społecznej i dbałości o zdrowie innych.

Tym razem z „Mechaniaka” w świat popłynęło prawie 10 litrów życiodajnego płynu!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło!

Skip to content