Reprezentacja ZSM-E w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

9 listopada 2023 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Kohlman, Oskar Kowzon, Tomasz Miziński, Bartosz Ożarowski, Tomasz Ożarowski, Grzegorz Biedrzycki, Gabriel Przyborowski, Bartosz Kondracki, Jakub Jachimowicz, Jakub Wołyniec.

W fazie grupowej  nasi siatkarze pewnie wygrali z drużynami Zespołu Szkół nr 1,  Zespołu Szkół nr 5 oraz z Zespołu Szkół nr 6. Ulegli jedynie Zespołowi Szkół Sportowych, co pozwoliło awansować do dalszej części rozgrywek. W meczu półfinałowym nasza reprezentacja zmierzyła się z I Liceum Ogólnokształcącym w Ełku. Po zaciętym meczu, którego wynik rozstrzygnął tie-break, do finału awansowała nasza drużyna.

W finale nasz zespół uległ najlepszej drużynie turnieju reprezentacji Zespołu Szkół Sportowych w Ełku. Cieszymy się wszyscy z tak dobrego wyniku i  dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację, determinację i walkę.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content