Srebrna reprezentacja ZSM-E podczas III Memoriału Lekkoatletycznego im. Janusza Paziewskiego

Srebrni chłopcy

29 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Memoriale Lekkoatletycznym im. Janusza Paziewskiego. Zawody rozegrane zostały na stadionie przy Zespole Szkół nr 1 w Ełku. Chłopcy pod kierownictwem Janusza Limbergera spisali się znakomicie zajmując w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce. Do złotego medalu zabrakło im zaledwie 1 punktu.

Na sukces zespołowy miały wpływ wspaniałe wyniki indywidualne. W konkurencji pchnięcia kulą najlepszy okazał się Rafał Butyński, w biegu na 400 m drugie miejsce zajął Dawid Cyrankowski, zaś w skoku w dal srebrny medal zdobył Gabriel Przyborowski.

Naszym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład naszej srebrnej drużyny: Rafał Butyński 5TS, Gabriel Przyborowski 4TME, Dawid Cyrankowski
1S, Piotr Łubowicz 3O, Szymon Nalewajko 3O, Oskar Krenc 2TE1 i Szymon Gulan 3TME.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

  1. ILO
  2. ZSM-E
  3. ZS nr 5
  4. ZS nr 1
  5. ZS nr 6
  6. CEM
Skip to content