Fotorelacja z Mistrzostw Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej

28 września na boisku przy Zespole Szkół nr 6 w Ełku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej. Uczniowie naszej szkoły po wyrównanych meczach niestety nie wyszli z grupy i zakończyli zmagania na tym etapie. Bezbramkowy remis z Zespołem Szkół nr 2 oraz przegrana 0-1 z Zespołem Szkół Sportowych i niekorzystny bilans bramek przekreślił nasze szanse na wyjście z grupy. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna ZSS, z którą nasi uczniowie rozegrali bardzo wyrównany mecz w fazie grupowej.  

Naszą drużynę na turnieju reprezentowali: Piotr Dobrzyński, Adam Balcerzak, Norbert Jagłowski, Eryk  Mikielski, Kacper  Romotowski, Mateusz  Aniszczyk, Kornel  Boruciński, Wiktor Truniarz-Jurek,  Damian  Podlecki, Mateusz Metelski, Przemysław Maraszkiewicz,  Dawid Cyrankowski.

Naszym zawodnikom gratulujemy ambitnej postawy na boisku piłkarskim i dziękujemy za walkę.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content