Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Akademia odbyła się w obecności zaproszonych gości, rodziców i całej społeczności szkolnej. Pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia – uczniów klasy 3S. Uczniowie wyróżniający się w nauce, zachowaniu oraz w 100% frekwencji otrzymali nagrody. Podsumowaliśmy wiele działań szkolnych oraz liczne konkursy.

Najzdolniejsi uczniowie szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ełcki otrzymali Nagrody Starosty. Najlepsze wyniki w nauce w Technikum nr 6 uzyskał Kacper Sewasianowicz, uczeń klasy 2 Tme, w Branżowej Szkole I Stopnia nr 4 bezkonkurencyjny okazał się Jakub Trusiński, uczeń klasy 2 S.

Uczniom gratulujemy sukcesów i promocji do klas wyższych oraz życzymy wspaniałych wakacji.

Skip to content