Reprezentacja Mechaniaka podczas Finału Wojewódzkiego w Piłce plażowej chłopców i dziewcząt

Piłka plażowa

12 czerwca 2023 r. odbył się Finał Wojewódzki w Piłce plażowej chłopców i dziewcząt. Zawody rozegrały się na Plaży Miejskiej w Ełku a organizatorem był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy przy współpracy z MOS i ZSS w  Ełku. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć drużyn, wśród których była reprezentacja Mechaniaka w składzie: Kamil Bugieda, Kamil Modzelewski i Bartosz Kohlman. Nasi uczniowie wygrali pierwszy mecz z Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Lidzbarku Warmińskim. W kolejnych dwóch meczach ulegli drużynie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim oraz lokalnemu rywalowi Zespołowi Szkół Sportowych w Ełku, przez co nie udało się wyjść z grupy.

Dziękujemy za walkę i sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content