Realizacja akcji "BohaterON – włącz historię”

BohaterON – włącz historię

Akcję „BohaterON – włącz historię” rozpoczęliśmy w szkole 29 października br. Do realizacji programu zaangażowaliśmy całą społeczność szkolną. Nauczyciele historii przeprowadzili lekcje na temat powstania warszawskiego oraz wytłumaczyli założenia akcji „BohaterON”. uczniowie mieli za zadanie przygotować prace plastyczne. Nagraliśmy także kilkunastominutowy film – lekcję przeprowadzoną przez uczniów klasy 1Tme poświęconą Powstaniu Warszawskiemu. W efekcie powstały prezentacje i prace plastyczne na temat Powstania Warszawskiego. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla Powstańców od Samorządu Uczniowskiego. Całość kończy „kotwica” – zdjęcie kilkudziesięciu uczniów ułożonych w znak Polski Walczącej.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie oraz serce włożone w realizację akcji „BohaterON”. Cieszymy się, że przynajmniej w taki sposób możemy odwdzięczyć się Polakom walczącym za wolność naszej Ojczyzny.

Główny koordynator pracy: Sławomir Wantuch
Koordynatorzy pracy: Izabela Wantuch i Aneta Waszkiewicz

Skip to content