Uczniowie Mechaniaka podczas akcji Sprzątamy Dla Polski

Sprzątamy dla Polski

Uczniowie klasy 1ts Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku pod opieką nauczycieli: pani Katarzyny Pejcz i pana Artura Stefanowicza w dniu 22.04.2024 r. wzięli udział w VII edycji akcji #SprzątamyDlaPolski . Głównym celem tego przedsięwzięcia jest skuteczna walka z zanieczyszczeniem terenów zielonych takich jak lasy parki, skwery. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że potrafią zadbać o środowisko, przywracając  piękno zanieczyszczonym terenom zielonym w Sikorach Juskich. Ta szlachetna akcja odpowiada zarówno na pilne potrzeby ochrony środowiska, jak i na długofalowe wyzwania budowy społeczeństwa świadomego ekologicznie. Na zakończenie działań młodzież mogła ogrzać się przy wspólnym ognisku.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content