Reprezentanci Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku wraz z opiekunem panią Joanną Gałecką

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym

22 marca 2024 roku odbyła się Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym. Celem olimpiady jest popularyzowanie problematyki bezpieczeństwa i ochrony ludności wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych, przygotowanie młodzieży do racjonalnych zachowań w obliczu zagrożeń cywilizacyjnych oraz kształtowanie nawyków i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.  

Nasz powiat w Olsztynie reprezentowali :

  • Dominik Denert kl. 5ts
  • Krystian Koronkiewicz  kl. 3tme

W pierwszym etapie rywalizowało dziewiętnaście  2-osobowych drużyn z całego województwa. Do ścisłego finału przechodziło 5 zespołów. Niestety, naszemu teamowi zabrakło… szczęścia (1 punktu) i zajęli zaszczytne 6 miejsce. 

Uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy i wierzymy, że za rok znajdą się na podium.

 Opracowała: Joanna Gałecka

Skip to content