Nauczycielka ZSM-E w Ełku pani Danuta Borkowska podczas wizyty studyjnej na Wydziale Geoinżynierii UWM w Olsztynie

Wizyta studyjna na Wydziale Geoinżynierii UWM w Olsztynie

Było energetycznie i inspirująco. 27 lutego 2024 r. odbyło się spotkanie prowadzona przez dr inż. Joannę Pawłowicz, dr inż. Jacka Zabielskiego oraz Agnieszkę Opaluch – „Pokazy robotów, najnowsze rozwiązania technologii informatycznych, technologie wizualizacyjne, odnawialne źródła energii.”

Szkolenie skupiło się m.in. na prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii, obejmując cztery kluczowe obszary. Poprzez praktyczne pokazy i prezentacje, zyskaliśmy wgląd w najnowsze osiągnięcia technologiczne, pozwalające na lepsze zrozumienie i wykorzystanie tych innowacji w swojej pracy zawodowej.

Mieliśmy możliwość treningu w warunkach wirtualnych dla lepszego zrozumienia specyfiki danego środowiska pracy, m.in. wczuć się w problemy osób starszych, chodząc w „symulatorze starości”.

Umożliwiło to zrozumienie potencjału nowoczesnych technologii w poprawie efektywności życia.

Opracowała: Danuta Borkowska

Skip to content