Efekty zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt z naszego miasta

Zbiórka karmy dla kociaków

Pomaganie bezdomnym zwierzętom, zwłaszcza w okresie jesieni i zimy, jest bardzo ważne i potrzebne, często ratuje zwierzakom życie. W  październiku i listopadzie 2023 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku przeprowadzono akcję charytatywną pod patronatem  Stowarzyszenia Ambasada Braci Mniejszych w Ełku – ,,Pomoc Ełckim Bezdomniakom”. Przez trzy tygodnie  prowadzona była zbiórka karmy dla ełckich bezdomnych kociaków. Organizatorkami zbiórki w szkole była pani Anna Supińska i pani Urszula Modrzejewska oraz samorząd szkolny.  

Uczniowie bardzo mocno zaangażowali się w akcję. Przynosili karmę indywidualnie, robiono też ,,zrzutki” od całych klas.  Do akcji przyłączyli się również pracownicy szkoły.  Dzięki wyjątkowej empatii  darczyńców dla bezdomnych zwierząt, ich dużemu zaangażowaniu w pomoc  słabszym i potrzebującym, zebrano naprawdę dużo karmy.

Wielkie dzięki za wspaniałe serca!

Opracowały: Urszula Modrzejewska i Anna Supińska

Skip to content