Rafał Butyński i Tomasz Miziński reprezentowali Mechaniak w szkolnych zawodach w sportach wodnych

Mechaniczni królowali na wodzie

25 października 2023 r. na obiektach ełckiego MOS-u rozegrane zostały zawody szkolne w sportach wodnych. Zawodnicy rywalizowali w kajakach i na ergometrach wioślarskich. Naszą szkołę reprezentowali Rafał Butyński i Tomasz Miziński. W wyścigu kajakarzy nasi reprezentanci zajęli trzecią lokatę. Rywalizacja przebiegała na Jeziorze Ełckim, przy obficie padającym deszczu.

Następnie zawody przeniosły się do hali, gdzie zawodnicy walczyli w duetach na ergometrach. Tutaj nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając w rywalizacji męskich dwójek. Na koniec odbyły się wyścigi duetów mieszanych, jedna kobieta i jeden mężczyzna. Tutaj nasi ponownie pokazali klasę. Zwyciężył duet, który miał w składzie Tomasza Mizińskiego wyprzedził on minimalnie drużynę, którą dowodził Rafał Butyński.  Chłopcy stworzyli pary z dziewczynami z II LO.

Naszym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracował: Janusz Limberger

Skip to content