Fotorelacja z wycieczki klasy 3tme do Białegostoku

Wycieczka do Białegostoku 

18 października na wycieczkę do Białegostoku wybrali się uczniowie klasy 3tme.

Pierwszym punktem wyjazdu było obejrzenie spektaklu w Białostockim Teatrze Lalek: „Z głową byka”. Spektakl wywarł na uczniach ogromne wrażenie. Dzięki ciekawemu połączeniu dwóch czasów akcji, scenografii, wizualizacjom multimedialnym i muzyce, twórcy stworzyli niesamowity klimat spektaklu.

„Inteligentne miasta, domy oraz autonomiczne samochody wspierane sztuczną inteligencją” były tematem wykładu oraz warsztatów, w których wzięli udział mechatronicy. Zajęcia zorganizowane przez Politechnikę Białostocką dały możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami, które ułatwiają nasze życie. Uświadomiły również, że rozwój sztucznej inteligencji niesie ze sobą wiele problemów oraz dylematów moralnych.

W trakcie wyjazdu znalazł się również czas na zabawę i integrację. W centrum rozrywki LogicGames uczniowie zmierzyli się z zadaniami w pokojach zagadek oraz rozegrali pojedynki, grając w laserowy paintball.

Opracowała: Anna Supińska

Skip to content