Uczniowie klasy 1ts porządkują teren przy siedzibie firmy Prefabet

Sprzątanie Świata 2023

19 września 2023 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem panem Arturem Stefanowiczem wzięli udział w 30 Akcji Sprzątanie Świata. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem ,,Sprzątanie świata łączy ludzi”.  Uczniowie ZSME w Ełku tradycyjnie porządkowali teren przy siedzibie firmy Prefabet. 

Celem akcji jest budowa świadomości ekologicznej oraz promocja i stosowanie selektywne zbiórki odpadów. Przy okazji uczniowie mogli zintegrować się wokół wspólnego celu jakim jest ochrona środowiska.

Organizatorem akcji było Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, które na koniec zorganizowało wspólne ognisko, przy którym uczestnicy mogli wspólnie upiec kiełbaski nad ogniem oraz sprawdzić swoją wiedzę podczas minikonkursów ekologicznych.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content