Fotorelacja z Jasełek Bożonarodzeniowych

Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny z nieba i z piekła rodem. Zgromadzona publiczność mogła poznać aniołów i diabłów, jak również ich dylematy, które towarzyszą im tuż przed narodzeniem Chrystusa.

Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Piękne pastorałki, piosenki świąteczne przypomniały wszystkim o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Kiedy część artystyczna dobiegła końca występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i uczniów oraz wszystkich zgromadzonych.

Po zakończonym spektaklu głos zabrał dyrektor szkoły pan Andrzej Gerus, który podziękował uczniom za występ oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne. W dzisiejszych czasach, tak samo jak 2000 lat temu, Jezus puka do drzwi i szuka schronienia w niejednym sercu człowieka.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Skip to content