dyplom dla Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku za udział w akcji BohaterOn w Twojej Szkole 2021

Akcja BohaterOn

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku otrzymał dyplom potwierdzający udział w kampanii BohaterON.

Akcja BohaterOn promuje historię Polski XX wieku oraz upamiętnia uczestników Powstania Warszawskiego poprzez liczne działania edukacyjne. W bieżącym roku szkolnym do realizacji programu została zaangażowana cała społeczność szkolna. Nauczyciele historii przeprowadzili lekcje na temat powstania warszawskiego. Uczniowie przygotowali prezentacje i prace plastyczne, nagrany został również kilkunastominutowy film – zapis lekcji przeprowadzonej przez uczniów klasy 1tme. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla Powstańców od Samorządu Uczniowskiego. Całość kończyła „kotwica” – zdjęcie kilkudziesięciu uczniów ułożonych w znak Polski Walczącej.

Skip to content