kartki świąteczne przygotowane w ramach akcji Murem Za Polskim Mundurem

#MuremZaPolskimMundurem

W tym szczególnym czasie gorączkowych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia nie zapomnieliśmy o tych, którzy pełnią służbę na naszej wschodniej granicy. Uczniowie oraz niektórzy nauczyciele włączyli się do tej pięknej i zaszczytnej akcji.

Wykonane przez naszych uczniów kartki trafią do żołnierzy oraz przedstawicieli innych służb podczas spotkania wigilijnego naszych Służb Granicznych z Biskupem Ełckim, które odbędzie się w dniu 24 grudnia w Lipsku.

Za zrozumienie i ogromną pomoc w imieniu organizatorów pragnę podziękować przede wszystkim uczniom oraz ich rodzicom. Jednocześnie dziękuję tym z państwa nauczycieli i wychowawców, którzy ze zrozumieniem wspomagali naszych uczniów w ich pracy. Dziękuję.

Opracował: Jan Wawiórka

Skip to content