DLA RODZICÓW
Anonimowa Skrzynka na sygnały
Drodzy Rodzice!
Informujemy, że w naszej szkole funkcjonuje Anonimowa Skrzynka na Sygnały, za pośrednictwem której każdy uczeń może zgłaszać sformułowane pisemnie wnioski, uwagi i propozycje.
Procedura funkcjonowania Anonimowej Skrzynki na Sygnały zapewnia uczniom dyskrecję w sprawach szkolnych i osobistych. O poradę w sprawach wychowawczych mogą również prosić rodzice.
Skrzynka ma na celu poprawę bezpieczeństwa w naszej szkole. To szansa na to, by atmosfera w niej panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi młodzieży.
Osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie „skrzynki zaufania” jest pedagog szkolny, który ocenia wagę i rodzaj informacji, a następnie w porozumieniu z dyrekcją szkoły planuje dalsze działania.
Projekt zakłada współpracę nauczycieli, specjalistów oraz instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy osobom potrzebującym z uczniami i ich rodzicami.
Zapraszamy do korzystania!
Rada Rodziców
Numer rachunku Rady Rodziców ZSME:
Podlasko-Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie
69 8099 0004 0091 4567 2000 0010
Harmonogram spotkań z rodzicami
Lp. | Tematyka spotkań | Termin | Uwagi |
---|---|---|---|
1. | Spotkanie wychowawców klas z rodzicami poświęcone omówieniu i realizacji następującej tematyki: – wybór klasowych rad rodziców, – zatwierdzenie planu pracy rady klasowej, – opracowanie i zatwierdzenie projektu tematyki lekcji wychowawczych, – zapoznanie rodziców z obowiązującym prawem oświatowym. |
21.09.2023 r. (czwartek) godz. 15.30 | |
2. | Spotkanie wychowawców z rodzicami dotyczące wyników nauczania i wychowania za ½ półrocza. | 09.11.2023 r. (czwartek) godz. 15.30 | |
3. | Spotkanie wychowawców z rodzicami dotyczące wyników nauczania i wychowania za I półrocze. |
18.01.2024 r. (czwartek) godz. 15.30 |
|
4. | Spotkanie wychowawców z rodzicami dotyczące wyników nauczania i wychowania w II półroczu. | 07.03.2024 r. (czwartek) godz. 15.30
– klasy maturalne |
|
25.04.2024 r. (czwartek) godz. 15.30
– pozostałe klasy |
|||
5. | Spotkanie wychowawców z rodzicami według potrzeb. | Termin i formę spotkania ustala wychowawca klasy na pierwszym spotkaniu. | |
6. | Dyżury pedagogiczne | 16.04.2024 r. 10.06.2024 r. |
od godz. 15.30 |
W zależności od poziomu zagrożenia epidemicznego dyżury pedagogiczne i zebrania z rodzicami mogą być prowadzone w formie zdalnej.
Zatwierdzono na zebraniu Rady Pedagogicznej w dniu 30 sierpnia 2023 r.
Harmonogram spotkań wychowawców klas i nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024 (plik pdf)
Godziny dostępności nauczycieli zatrudnionych w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku w roku szkolnym 2023/2024
lp. | Nazwisko i imię | Dzień | Godzina |
1 | Bobrowski Arkadiusz | czwartek | 12.35–13.30 |
2 | Borkowska Danuta | poniedziałek | 11.35–12.35 |
3 | Borowski Piotr | piątek | 10.35–11.35 |
4 | Brzozowska Hanna | poniedziałek czwartek | 7.30–8.00 7.30–8.00 |
5 | Czerepko-Żukowska Monika | czwartek | 13.30–14.15 |
6 | Dąbrowski Tomasz | poniedziałek | 11.35–12.35 |
7 | Gałecka Joanna | czwartek | 8.45–9.45 |
8 | Gerus Andrzej | środa | 14.00–15.00 |
9 | Grzegorczyk Barbara | czwartek | 9.15–10.15 |
10 | Guziejko Maciej | poniedziałek | 11.35–12.35 |
11 | Imporowicz Karina Anna | czwartek | 9.40–10.40 |
12 | Kamińska Wioleta | czwartek | 9.40–10.40 |
13 | Koniecko Radosław | wtorek | 9.40–10.40 |
14 | Kuczyńska Joanna | środa | 8.45–9.45 |
15 | Kulesza Bogumiła | czwartek | 13.00–14.00 |
16 | Limberger Janusz | środa | 11.35–12.35 |
17 | Modrzejewska Urszula | czwartek | 8.30–9.30 |
18 | Ołdakowska Switłana | piątek | 9.40–10.40 |
19 | Orchowska Grażyna | wtorek | 14.00–15.00 |
20 | Pejcz Katarzyna | piątek | 12.30–13.30 |
21 | Piktel Małgorzata | środa | 10.35–11.35 |
22 | Remiszewska Sylwia | poniedziałek | 10.40–11.40 |
23 | Romatowski Edward | piątek | 11.40–12.40 |
24 | Sakowska Magda | czwartek | 7.55–8.55 |
25 | Sewastianowicz Agata | poniedziałek | 14.00–15.00 |
26 | Stefanowicz Artur | wtorek | 10.35–11.35 |
27 | Stępień Wioletta | poniedziałek | 8.45–9.45 |
28 | Supińska Anna | wtorek | 9.40–10.40 |
29 | Supiński Marek | wtorek | 11.35–12.35 |
30 | Wantuch Izabela | piątek | 12.40–13.35 |
31 | Wantuch Sławomir | środa | 11.50–12.35 |
32 | Wardzińska Urszula | środa | 15.05–16.05 |
33 | Waszkiewicz Aneta | czwartek | 9.40–10.40 |
34 | Wawiórka Jan | czwartek | 8.45–9.45 |
35 | Wilczewska Justyna | środa | 10.35–11.35 |
36 | Wilkiewicz Katarzyna | poniedziałek | 9.40–10.40 |
37 | Zieliński Łukasz | poniedziałek | 10.35–11.35 |
38 | Żbikowska Anna | wtorek | 7.30–8.00 |