Reprezentacja ZSM-E w Ełku podczas XIV Mistrzostw Powiatu Ełckiego na Ergometrze Wioślarskim

Brązowi chłopcy

W miniony piątek, 1 marca, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Mistrzostwach Powiatu Ełckiego na Ergometrze Wioślarskim.  Zawody rozegrane zostały na hali I LO w Ełku. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny przystąpiło 7 szkół.

Impreza stała na niewiarogodnie wysokim poziomie; wśród startujących byli medaliści Mistrzostw Polski w Wioślarstwie, a nawet czołowy zawodnik Mistrzostw Europy. Mechaniczni poradzili sobie bardzo dobrze i wywalczyli 3 miejsce. Doskonale w wyścigu indywidualnym zaprezentował się Rafał Butyński, który zajął wysokie 3 miejsce. 

Naszą szkołę na zawodach reprezentowali: Rafał Butyński, Oskar Szurakowski, Norbert Jagłowski, Jakub Strześniewski (wszyscy klasa 5ts), Wiktor Zabrocki (klasa 3tm) oraz Jakub Kosiorek (klasa 1tme).

Chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 

Opracował: Janusz Limberger

Skip to content