Uczniowie klasy 5te1 odwiedzają stoiska uczelni wyższych w ramach XX prezentacji edukacyjno-doradczej „Uczelnie w Powiecie 2024”

Uczelnie w Powiecie 2024

27 lutego 2024 r. uczniowie klasy 5te1 wzięli udział w XX prezentacji edukacyjno-doradczej „Uczelnie w Powiecie 2024”. Będąc tam poznaliśmy ofertę wielu interesujących uczelni. Najbardziej zainteresowało nas stoisko Politechniki Białostockiej z ofertą kierunków, które pokrywają się z naszymi zainteresowaniami. Ciekawą uczelnią okazała się również Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Było to interesujące wyjście, które pomoże nam w wyborze dalszej ścieżki kariery. Przekonaliśmy się, że warto podejmować naukę na poziomie wyższym, poznaliśmy atrakcyjne kierunki studiów oraz warunki studiowania na wielu uczelniach bez konieczności wyjazdu na tzw. „dni otwarte”.

Opracowali: Sebastian Łukaszewicz i Kacper Sobociak

Skip to content