Projekt: Europejskie Staże Zawodowe - mechatronicy rozpoczynają staż w firmie VLB GROUP

Staż w firmie VLB GROUP

Dla nas – mechatroników, wczorajszy dzień był tak samo, jak dla innych stażystów dniem, kiedy to zapoznaliśmy się z zasadami panującymi w firmie oraz z jej działalnością. Natomiast dzisiaj otrzymaliśmy praktyczne zadanie do wykonania. Opiekun naszej grupy przeprowadził nas przez proces montażu paneli sterujących pracą maszyn, a następnie zlecił ich samodzielny montaż. Dzięki temu ćwiczyliśmy umiejętność efektywnego wykorzystywania narzędzi oraz odczytywania oznaczeń różnych komponentów.

Swój staż odbywamy w firmie VLB GROUP, której jednym z najważniejszych celów jest rozwój i produkcja innowacyjnych i wysoce skutecznych rozwiązań w zakresie obróbki rur i blach. 

Opracował: Piotr Sakowski

Skip to content