Reprezentacja Mechaniaka podczas zawodów ERGO TRIATHLON

Ergo Triathlon

23 listopada 2023 r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rywalizacji w  Ergo Triathlonie. Była to pierwsza tego typu impreza sportowa  zorganizowana przez Stowarzyszenie „Zahartowani” oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Ełku. Rywalizacja polegała na jak najszybszym pokonaniu dystansu 500 m (ergometr wioślarski) 1000 m (rower stacjonarny) oraz 250 m (narciarz SkiErg).

Do rywalizacji międzyszkolnej przystąpili reprezentanci ZSM-E, bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej był Jakub Kosiorek,  w kolejnej Kacper Kwietniewski po zaciętej rywalizacji zajął 4 miejsce.  W ostatnim przedziale wiekowym kolejno na  drugim i trzecim miejscu zameldowali się Rafał Butyński i Tomasz Miziński.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy wyników i dziękujemy za sportową rywalizację.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content