Reprezentacja ZSM-E w Ełku podczas międzyszkolnej ligi koszykówki chłopców 5x5

Liga koszykówki

5 maja 2023 r. uczniowie ZSME odebrali srebrne medale za zajęcie drugiego miejsca w międzyszkolnej lidze koszykówki chłopców 5×5 . Organizatorem rozgrywek był Zespół Szkół Sportowych W Ełku.

Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, jak i organizacyjnym. Młodzież miała  znakomitą okazję do realizowania swoich zamiłowań i doskonalenia się w sportowej rywalizacji, w której udział wzięło sześć ełckich szkół ponadpodstawowych. Nasi uczniowie ulegli jedynie reprezentacji II LO 55-57 pozostałe mecze wygrywając zapewnili sobie drugie miejsce. Tytuł „Króla strzelców” ligi zdobył nasz reprezentant Kamil Modzelewski. Gratulujmy walki i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły, w szczególności tym uczniom, którzy jako tegoroczni absolwenci ostatni raz wystąpili w koszulce Mechaniaka.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content