WYDARZENIA

Zdjęcia z przekazania pościeli zebranej w ramach akcji

Zbiórka pościeli dla Ukrainy

W październiku w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka bawełnianych poszewek i prześcieradeł. Zebrany materiał został przekazany przez uczniów „Mechaniaka” do Ełckiego Centrum Rewitalizacji Społecznej „Stajnia”.

Czytaj więcej »
Fotorelacja ze spotkania profilaktyczno-edukacyjnego skierowanego do rodziców uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach programu "Zanim będzie za późno"

Zanim będzie za późno

3 listopada 2022 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku odbyło się spotkanie rodziców uczniów z przedstawicielem policji w ramach programu ,,Zanim będzie za późno”.

Czytaj więcej »

#SzkołaPamięta 2022

Już po raz czwarty społeczność Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku włączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi

Czytaj więcej »
Wolontariusze przekazują przedstawicielowi Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt w Ełku karmę zebraną w ramach akcji ,,Pomoc Ełckim Bezdomniakom”

Pomoc Ełckim Bezdomniakom

Pomaganie bezdomnym zwierzętom, zwłaszcza w okresie jesieni i zimy, jest bardzo potrzebne, często ratuje zwierzakom życie. W październiku 2022 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w

Czytaj więcej »
Skip to content