Fotorelacja z powiatowego zakończenia roku szkolnego 2023/2024

Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2024 w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku

Dnia 21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku odbyło się uroczyste powiatowe zakończenie roku szkolnego. Wydarzenie to zgromadziło wielu znamienitych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych oraz pracodawców, którzy na co dzień współpracują ze szkołami powiatu ełckiego.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektora szkoły, pana Andrzeja Gerusa. Następnie głos zabrał inicjator wydarzenia, starosta ełcki pan Marek Chojnowski, który w swoim przemówieniu podkreślił znaczenie edukacji i ciężkiej pracy uczniów oraz nauczycieli w mijającym roku szkolnym.

Jednym z najważniejszych momentów uroczystości było wręczenie nagród uczniom. Starosta – Pan Marek Chojnowski wręczył nagrody starosty dla najlepszych uczniów z każdej szkoły w powiecie. Następnie dyrektor szkoły, pan Andrzej Gerus, uhonorował tych uczniów ZSME w Ełku, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem. Był to moment pełen emocji, który stanowił ukoronowanie całorocznej pracy uczniów.

Swoje nagrody wręczyli również pracodawcy, doceniając tych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w przedmiotach zawodowych lub wyróżnili się pracą podczas praktyk zawodowych. Było to szczególne wyróżnienie, które podkreśla znaczenie współpracy między szkołami a lokalnym rynkiem pracy.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku zaprezentowali swoje talenty wokalne, muzyczne oraz recytatorskie. Występy młodych artystów spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, która doceniła ich zaangażowanie i talent.

Powiatowe zakończenie roku szkolnego w ZSME w Ełku było nie tylko okazją do podsumowania minionego roku szkolnego, ale również do uhonorowania najzdolniejszych uczniów oraz do integracji społeczności szkolnej z lokalnym środowiskiem. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz za wsparcie, jakie na co dzień okazują naszym szkołom.

Skip to content