Pani Aneta Waszkiewicz odebrała 2 certyfikaty dla Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku

2 CERTYFIKATY dla ZSM-E

W dniu 4 czerwca 2024 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie miała miejsce uroczysta gala podsumowująca III edycję projektu edukacyjnego „Przez historię z NIEZWYCIĘŻONYMI” organizowanego przez Delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie we współpracy z Warmińsko-Mazurskim Kuratorium Oświaty. Wydarzenie to było dla naszej szkoły wyjątkowe, gdyż zostaliśmy uhonorowani aż dwoma certyfikatami: CERTYFIKAT udziału w trzeciej edycji projektu edukacyjnego „Przez historię z NIEZWYCIĘŻONYMI”, CERTYFIKAT za czynny udział we wszystkich trzech edycjach projektu edukacyjnego „Przez historię z NIEZWYCIĘŻONYMI”.

Przez trzy lata trwania projektu pracownicy IPN wygłosili referaty na 46 tematów o historii Polski. W tych lekcjach uczestniczyło 60 szkół, 10 tysięcy uczniów. Lecz tylko 5 szkół w województwie warmińsko-mazurskim brało udział we wszystkich edycjach, stąd wyróżnienie dla ZSM-E w Ełku.

Podczas gali w Olsztynie, nasz Mechaniak reprezentowała pani Aneta Waszkiewicz, która była również koordynatorem szkolnym projektu we wszystko trzech edycjach 2021-2024

Skip to content