Fotorelacja z VII memoriał uim. Kamili Skolimowskiej

VII memoriał im. Kamili Skolimowskiej

W dniu 29.05.2024 odbył się VII Memoriał im. Kamili Skolimowskiej. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku. Reprezentanci Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych zaliczyli bardzo udany występ: na najwyższym stopniu podium stanęli Tomasz Miziński  w konkurencji pchnięcie kulą oraz Dawid Cyrankowski w biegu na 400 m. Na drugich pozycjach uplasowali się Patryk Karwel w biegu na 1000 m oraz Gabriel Przyborowski w skoku w dal. Pozostali nasi uczniowie Oskar Kowzon, Oliwier Zieliński i Mateusz Aniszczyk w swoich konkurencjach zajęli 5 pozycje.

Całej reprezentacji Mechaniaka dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i liczymy na dalsze sukcesy.

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content