Fotorelacja z Jasełek 2023

Jasełka 2023

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. 

Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Piękne pastorałki, piosenki świąteczne przypomniały wszystkim o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i uczniów oraz wszystkich zgromadzonych. 

 Po zakończonym spektaklu głos zabrał dyrektor szkoły p. Andrzej Gerus, który podziękował uczniom za występ oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne. W dzisiejszych czasach, tak samo jak 2000 lat temu, Jezus puka do drzwi i szuka schronienia w niejednym sercu człowieka. 

Opracowała: Aneta Waszkiewicz

Skip to content