Przedstawiciele ZSM-E w Ełku i firmy Porta KMI

Współpraca z firmą Porta KMI

W dniu 26 kwietnia 2023 r.  odbyło się spotkanie Dyrektora ZSM-E w Ełku Andrzeja Gerusa i kierownika do spraw kształcenia zawodowego Grażyny Orchowskiej z przedstawicielami Porta KMI Andrzejem Wołyńcem i Martyną Majewską. W trakcie spotkania podpisano list intencyjny, w którym ustalono zasady wzajemnej współpracy  w  zakresie kreowania wizerunku szkolnictwa zawodowego. Poruszono zagadnienia związane z dualnym kształceniem młodzieży oraz możliwością wpływu pracodawców na kształcenie zawodowe.

Cieszy nas fakt, że mamy możliwość współpracy z nowoczesną Firmą prężnie działającą na naszym rynku pracy. Z pewnością nasze wspólne działania zaowocują podniesieniem jakości kształcenia naszych uczniów, a przedsiębiorca pozyska dobrze wykwalifikowanych pracowników.

Sobie i Firmie Porta KMI, życzymy owocnej współpracy.

Skip to content