Fotorelacja z etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 

20 kwietnia 2023 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

W zmaganiach na etapie powiatowym uczestniczyło dwóch reprezentantów naszej szkoły. Każdy z nich wykazał się dużą wiedzą teoretyczną i praktycznymi umiejętnościami z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 4ts Dominik Denert, zaś Jakub Limberger z klasy 4tmg zajął 4 miejsce. Dominik będzie reprezentował nasz powiat w finale wojewódzkim, który zostanie rozgrany w maju.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!

Opracował: Łukasz Zieliński

Skip to content