Uczniowie ZSM_-E w Ełku przystąpili do konkursu historycznego "Polska - Węgry - Historia Przyjaźni"

POLSKA – WĘGRY – HISTORIA PRZYJAŹNI

W dniu 15 marca 2023 r. dwudziestu uczniów naszej szkoły przystąpiło do Konkursu Historycznego „Polska – Węgry – Historia Przyjaźni”. Organizatorami konkursu są: Fundacja Instytut Studiów Wschodnich i Instytut Współpracy Polsko – Węgierskiej, nad całością czuwa Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Był to pierwszy szkolny etap konkursu, w którym sukces odnieśli: 

🥇Piotr Ogonowski 4 TEG,

🥈Paweł Ladziński 2TM,

🥈Kacper Łojewski 1 TME.

Uczniowie uzyskali wysokie wyniki i dzięki temu zakwalifikowali się do drugiego wojewódzkiego (finałowego) etapu. 

Gratulujemy chłopcom sukcesu i trzymamy za nich kciuki.

POWODZENIA W FINALE!!!

Opracowała: Aneta Waszkiewicz

Skip to content