Zaproszenie do wzięcia udziału w biegu Tropem Wilczym w Szkole

Tropem Wilczym w Szkole – ruszają zapisy

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym. Wydarzenie jest organizowane w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Projekt Tropem Wilczym w Szkole łączy edukację z działaniami wzmacniającymi poczucie wspólnoty lokalnej przez aktywną i świadomą pamięć historyczną, oraz popularyzację biegania, jako najbardziej dostępnej formy rekreacji. 1 marca 2023 r. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku zorganizuje bieg na dystansie 1963 m.

Każdy uczestnik biegu otrzyma naklejkę Tropem Wilczym. Najlepsi biegacze zostaną uhonorowanych nagrodą w postaci „pakietu biegacza”. Pakiet zawiera: pamiątkową jubileuszową koszulkę, pamiątkowy medal oraz materiały edukacyjne i informacyjne.

Zgłoszenia uczniów przyjmuje pan Artur Stefanowicz.

Skip to content