Fotorelacja z wręczenia nagród trzem najlepszym drużynom w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Na przełomie października i listopada odbywały się w naszej szkole mistrzostwa w siatkówkę. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny siatkarskiej przystąpiło 17 oddziałów klasowych. Po bardzo zaciętych pojedynkach, pełnych emocji i walki wyłoniono cztery najlepsze ekipy, które w poniedziałek 28 listopada rywalizowały w finałach. W pojedynku o złoto klasa 4 TEG pokonała drużynę z klasy 4 TMG (ubiegłoroczny tryumfator turnieju) 2:0. Natomiast w małym finale, którego stawką był brązowy medal ekipa z 4TE1 po bardzo zaciętym meczu ograła zespół z 2 TM 2:1.

Nagrody  najlepszym zespołom wręczył dyrektor szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie pucharów i medali dla najlepszych.

Organizatorami turnieju byli panowie Artur Stefanowicz i Janusz Limberger.

Serdeczne gratulacje wszystkim ekipom za postawę fair play w czasie turnieju !!!

Opracował: Janusz Limberger

Skip to content