społeczność ZSME wzięła udział w miejskich obchodach Dnia Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku tradycyjnie włączyli się w miejskie obchody Święta Niepodległości.

10 listopada świętowaliśmy niepodległość przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ełku. Przedstawiciele społeczności szkolnej wraz z panem dyrektorem Andrzejem Gerusem złożyli kwiaty i oddali hołd walczącym. Delegacji towarzyszył poczet sztandarowy.

11 listopada uczniowie ZSM-E wraz z opiekunem panem Arturem Stefanowiczem aktywnie uczcili 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę biorąc udział w kolejnej edycji Biegu Niepodległości. O godzinie 11.11 stanęli na linii startu, by zmierzyć się z symbolicznym dystansem 3×1111 m ulicami miasta Ełku po oznaczonej trasie.

Skip to content