Fotorelacja z Mistrzostw Powiatu Ełckiego w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w Mechaniaku

W minioną środę 9 listopada nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Powiatu Ełckiego
w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji o miano najlepszej szkoły w rozgrywkach ping-ponga przystąpiło osiem zespołów męskich i pięć kobiecych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, wszystkie pojedynki były niezwykle zacięte i bardzo emocjonujące. W wyniku sportowej rywalizacji wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna z I LO w Ełku, zaś wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się zespół Centrum Edukacji Mundurowej. Nasza drużyna w składzie Arkadiusz Kucharski i Piotr Karpuk uplasowała się na piątym miejscu. Nagrody najlepszym drużynom wręczyli: dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno–Elektrycznych pan Andrzej Gerus oraz radny powiatu ełckiego pan Sebastian Kosiorek.

Naszym zawodnikom gratulujemy zaangażowania, zaś nauczycielom wychowania fizycznego należą się słowa uznania za wzorowe przeprowadzenie zawodów.

Skip to content