Fotorelacja ze spotkania uczniów ZSM-E w Ełku z przedstawicielami Straży Miejskiej

Spotkanie ze Strażą Miejską

Wdrażanie młodych ludzi do dbania o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych osób jest bardzo ważnym zadaniem szkoły. W związku z tym 8 listopada  2022 r. w Zespole Szkół Mechaniczno–Elektrycznych w Ełku odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Straży Miejskiej w Ełku  pod hasłem ,,Bezpieczne zachowanie w miejscach publicznych”.  Organizatorem spotkania była Urszula Modrzejewska – pedagog szkolny.  Na spotkaniu omawiane były sprawy związane z bezpiecznym zachowaniem młodzieży  na terenie miasta, zwłaszcza w okolicach szkoły w czasie przerw śródlekcyjnych. Uczniowie zostali uświadomieni jak ważne jest przestrzeganie zasad prawnych i społecznych oraz jakie są konsekwencje ich łamania.  

Skip to content