Wolontariusze przekazują przedstawicielowi Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt w Ełku karmę zebraną w ramach akcji ,,Pomoc Ełckim Bezdomniakom”

Pomoc Ełckim Bezdomniakom

Pomaganie bezdomnym zwierzętom, zwłaszcza w okresie jesieni i zimy, jest bardzo potrzebne, często ratuje zwierzakom życie.

W październiku 2022 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku przeprowadzono akcję charytatywną pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt w Ełku – ,,Pomoc Ełckim Bezdomniakom”. Przez trzy tygodnie prowadzona była zbiórka karmy dla ełckich, bezdomnych kociaków. Organizatorem zbiórki w szkole był zespół wychowawczy i samorząd uczniowski. Uczniowie bardzo mocno zaangażowali się w akcję. Przynosili karmę indywidualnie, robiono też ,,zrzutki” od całych klas. Do akcji przyłączyli się również pracownicy szkoły.

Dzięki wyjątkowej empatii  darczyńców dla bezdomnych zwierząt, ich dużemu zaangażowaniu w pomoc  słabszym i potrzebującym, zebrano naprawdę dużo karmy.

Wielkie dzięki za wspaniałe serca!

Opracowały: Urszula Modrzejewska i Anna Supińska

Skip to content