Fotorelacja ze spotkania młodzieży z przedstawicielem WCR w Ełku

Spotkanie z przedstawicielem WCR

11 października 2022 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku odbyło się spotkanie uczniów z klas maturalnych z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji  w Ełku. Organizatorem spotkania była pani Urszula Modrzejewska – pedagog szkolny. Spotkanie miało charakter doradztwa zawodowego. Uczniowie uzyskali wiedzę na temat służby w wojsku, misji wojskowych do krajów objętych działaniami wojennymi, warunków naboru do sił zbrojnych. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, młodzież zadawała liczne pytania.

W ramach doradztwa zawodowego nasza szkoła organizuje uczniom spotkania z przedstawicielami różnych zawodów. W przyszłym tygodniu będziemy gościć przedstawicieli Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie.

Opracowała: Urszula Modrzejewska

Skip to content