Kolaż zdjęć z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Koniec roku szkolnego, to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, na które uczniowie czekali. Teraz przed nami wakacje.

Tradycyjnie na placu Zespołu Szkól Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku odbył się uroczysty apel, w czasie którego podsumowaliśmy efekty naszej całorocznej pracy. Naszej – bo sukcesy uczniów są również zasługą nas – nauczycieli. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły głos zabrał Dyrektor – pan Andrzej Gerus. W swoim przemówieniu odniósł się do najważniejszych wydarzeń minionego roku, sukcesów uczniów, sytuacji w kraju i na świecie.

Następnie nagrodzeni zostali uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Nagrody uznania powędrowały również do uczniów, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję oraz tych najbardziej zaangażowanych w życie szkoły i reprezentowanie szkoły na arenach sportowych.

W dalszej części uroczystości nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy wykazali się wysokimi wynikami z przedmiotów zawodowych praktycznych oraz sumiennością i pracowitością w trakcie praktyk zawodowych. Nagrody przekazali przedstawiciele PGE oraz firmy TOYOTA EŁK.

Następnie uczniowie odebrali świadectwa z rąk wychowawców i z uśmiechem opuścili mury szkoły.

Wszystkim – Dyrekcji, kadrze nauczycielskiej, społeczności uczniowskiej, pracownikom administracji i obsługi życzymy udanego wypoczynku, który będzie miłym wspomnieniem przez resztę roku, abyśmy z nowym siłami, uśmiechem i chęcią do działania rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023.

Skip to content