Uczniowie ZSME uczestniczyli w Ełckich Targach Pracy

Mechaniczni na Ełckich Targach Pracy

Dzięki współpracy Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku filia w Ełku oraz Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Ełku już po raz dziesiąty w dniu 3 czerwca 2022 r. zorganizowano Ełckie Targi Pracy. Wydarzenie skierowane jest do ełckiej młodzieży uczącej się i studiującej, absolwentów, a także osób poszukujących pracy i wymagających wsparcia na rynku pracy.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z klas 3tmg, 3tsg, 3teg oraz z klasy 1o. Impreza prezentująca lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich pracodawców z roku na rok staje się okazją do zademonstrowaniu w jednym miejscu oferty, na jaką mogą liczyć nasi przyszli absolwenci. Nasi podopieczni mieli wspaniałą okazję zapoznać się z szerokim wachlarzem i możliwościami kontynuowania swojej kariery po zakończeniu szkolnej edukacji. Uczniowie poznali pracodawców poczynając od służb mundurowych: policji i wojska, po regionalnych i lokalnych przedsiębiorców prezentujących różne gałęzie przemysłu i handlu.

Udział w imprezie pozwolił młodzieży szerzej spojrzeć na zagadnienia związanie z lokalnym i regionalnym rynkiem pracy oraz podjąć już teraz głębszą refleksję nad swoją przyszłością i wyborem osobistej drogi kariery zawodowej

Opracował Jan Wawiórka

Skip to content