Kolaż zdjęć Zamku Królewskiego oraz Łazienek Królewskich w Warszawie

Wirtualna wycieczka do Zamku i Łazienek Królewskich w Warszawie

          Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku z niecierpliwością oczekują na wycieczkę szkolną do Warszawy. Do prawdziwej wyprawy zostało jeszcze kilka dni, dlatego postanowiliśmy wspólnie wyruszyć na wycieczkę wirtualną.

          W dniu 13 maja 2022 klasy 1s i 1o wraz z najpopularniejszą polską aktorką Małgorzatą Kożuchowską zwiedzali warszawskie obiekty historyczne – Zamek Królewski i Łazienki Królewskie. Oczywiście całe wydarzenie odbyło się online dzięki programowi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. „Wirtualne zwiedzanie”.

          Polska jest krajem bogatym w obiekty pamięci historycznej, a nasi uczniowie wykazują wielkie zainteresowanie dziedzictwem naszego kraju, najchętniej zwiedziliby każdy zakątek ojczysty.

          Póki co odliczamy dni do wyjazdu i nabieramy energii na zwiedzanie Warszawy w realu.

Opracowała Aneta Waszkiewicz

Skip to content