Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Najlepszy strażak w powiecie

W minioną środę 27 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap powiatowy. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.

Zwycięzcą etapu powiatowego konkursu został uczeń klasy 3 TS Dominik Denert, zaś drugie miejsce zajął Jakub Limberger z klasy 3 TMG. Dominik będzie reprezentował nasz powiat w finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie w maju. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów: Oliwier Borkowski, Dominik Denert, Oskar Kicelman, Jakub Limberger, Eryk Mikielski, Szymon Pełszyński.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.

Opracował: Janusz Limberger

Skip to content