Zwycięskie reprezentacje w piłce siatkowej

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

W listopadzie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny przystąpiło 8 klas. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim (do dwóch przegranych). Łącznie rozegranych zostało 14 meczów siatkówki.

W wielkim finale drużyna klasy 3 TMG pokonała 2:1 ekipę klasy 3 SG. W pojedynku o brąz klasa 2 TME pokonała zespół 4 TS również 2:1. Wszystkim spotkaniom towarzyszyły ogromne emocje i zaangażowanie naszych uczniów. Naszym uczniom gratulujemy postawy „fair play” we wszystkich pojedynkach.

8. Klasa 2 TE

Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale, których fundatorem była Rada Rodziców przy ZSM-E w Ełku. Serdecznie dziękujemy za wsparcie młodych sportowców.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Artur Stefanowicz i Janusz Limberger.