Srebrna reprezentacja Mechaniaka w piłce nożnej

Srebrni chłopcy

Drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego wywalczyli nasi piłkarze. Tym samym „Mechaniczni” powtórzyli swoje osiągnięcie sprzed roku. Nasi piłkarze wygrali swoją grupę eliminacyjną, dzięki czemu znaleźli się w finale. Niestety w pojedynku o złoto przegrali z ekipą ze Szkoły Sportowej 0:2. W opinii większości kibiców naszym chłopcom bardziej należało się zwycięstwo w tym meczu. Niestety do wygrania finałowego pojedynku zabrakło odrobiny szczęścia i skuteczności. Mimo wszystko chłopcom należą się ogromne brawa i gratulacje.

Zawody rozegrane zostały 27 października na boisku Zespołu Szkół nr 6 w Ełku.

Wyniki turnieju:

Grupa A:
ZS nr 1 – I LO 3:2
ZDZ – ZSzS 0:3
ZS nr 1 – ZDZ 2:1
I LO – ZSzS 0:2
ZS nr 1 – ZSzS 0:3
I LO – ZDZ 3:0

Tabela Grupy A
1. ZSzS
2. ZS nr 1
3. I LO
4. ZDZ

Grupa B
ZSM-E – ZS nr 6 3:0
ZS nr 5 – CEM 0:0
ZSM-E – ZS nr 5 0:0
ZS nr 6 – CEM 1:0
ZSM-E – CEM 1:0
ZS nr 6 – ZS nr 5 3:1

Tabela Grupy B
1. ZSM-E
2. ZS nr 6
3. ZS nr 5
4. CEM

Mecz o III miejsce:
ZS nr 1 – ZS nr 6 2:0

Mecz o I miejsce:
ZSM-E – ZSzS 0:2

Skład srebrnej drużyny: Maciej Iwanowski, Arkadiusz Kucharski, Mateusz Opacki (wszyscy 3 TEG), Krzysztof Potoczny, Konrad Suski, Sebastian Dobrzycki, Kacper Kulikowski, Kamil Modzelewski (wszyscy 3 TMG), Kornel Boruciński (1 O), Norbert Jagłowski (3 TS), Adam Balcerzak (3 TEA2).

Opracował: Janusz Limberger

Skip to content