Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej

14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W warunkach pandemii, z zachowaniem zasad sanitarnych spotkaliśmy się na uroczystym apelu. W imieniu wszystkich uczniów życzenia pracownikom szkoły złożył uczeń klasy IV technikum Piotr Maruszak. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował pracownikom szkoły za ich zaangażowanie w to, aby podczas ubiegłorocznego nauczania zdalnego wszyscy, i uczniowie, i nauczyciele, mogli dobrze funkcjonować. Wszystkim życzył przede wszystkim dużo zdrowia. Miłym momentem było wręczenie grupie pracowników przyznawanych w tym szczególnym dniu Nagród Dyrektora. Całość uświetniła część artystyczna. Obejrzeliśmy specjalnie przygotowaną przez uczniów prezentację z życzeniami dla nauczycieli i scenki kabaretowe. Wysłuchaliśmy występu muzycznego ucznia klasy II Tme, Gabriela Przyborowskiego, grającego na keyboardzie. Mamy nadzieję, że za rok będziemy świętować Dzień Edukacji Narodowej w szerszym gronie, razem ze wszystkimi uczniami.

Opracowała: Joanna Kuczyńska

Skip to content