Brąz biegaczy

Wywalczyli brązowy medal

30 września na Plaży Miejskiej w Ełku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10×1000 m. Reprezentacja naszej szkoły, na wymagającej trasie, poradziła sobie bardzo dobrze. Podopieczni Janusza Limbergera zajęli trzecie miejsce. Do rywalizacji o miano najlepszej szkoły przystąpiło 7 drużyn: ZS nr 1, ZS nr 5, ZSzS, ZSM-E, CEM, I LO, ZS nr 6. Najlepsza trójka zawodów:

  1. I LO
  2. ZS nr 1
  3. ZSM-E

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Żukowski 1TM, Konrad Suski 3TMG, Szymon Gulan 1TME, Marcin Zambrowski 1TE, Michał Bagiński 3SG, Adam Balcerzak 3TE2, Szymon Nalewajko 1O, Norbert Jagłowski 3TS, Sebastian Dobrzycki 3TMG, Szymon Pełszyński 3TMG, Wojciech Jasiński 2TE.
Opiekun: Janusz Limberger

Opracował: Janusz Limberger

Skip to content