Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce siatkowej

28 września 2021 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Ełku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W fazie grupowej reprezentanci naszej szkoły pokonali ZS nr 5 oraz I LO. Niestety, podczas meczu półfinałowego z Zespołem Szkół Sportowych Mechanicznym zabrakło ogrania oraz doświadczenia i ulegliśmy gospodarzom 1-2. Mecz o 3 miejsce rozegraliśmy z drużyną Zespołu Szkół nr 1. Niestety, również tym razem rywal okazał się silniejszy, a nasz zespół zakończył rozgrywki na 4 miejscu.

Skład reprezentacji ZSM-E: Kamil Bugieda 3teg, Piotr Karpuk 3teg, Bartłomiej Kohlman 2tme, Oskar Kowzon 2tme, Jakub Limberger 3tmg, Kacper Prawdzik 3tmg, Mateusz Sawicki 3tmg.
Opiekun: Artur Stefanowicz

Opracował: Artur Stefanowicz

Skip to content